Анкетування студентів 3-5 курсів (січень 2022 року)
Чи порекомендуєте Ви навчання в НАУ Вашим родичам, друзям, знайомим? На це питання 87 % респондентів відповіли «так» та «переважно так». І це найкраща оцінка роботи колективу Національного авіаційного університету та кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою.
В опитуванні взяли участь 54 студента 3-5 курсів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» освітнього рівня «Бакалавр» та «Магістр», з яких 18 навчається за освітньої програмою «Геоінформаційні системи і технології» і 36 за освітньої програмою «Землеустрій та кадастр».
Питання стосувалися організації навчального процесу, науково-дослідної роботи студентів, роботи студентського самоврядування. Також студенти мали можливість написати свої зауваження, побажання та пропозиції.
Дані анкетування дають можливість знайти слабкі сторони у підготовці фахівців, визначити можливі ризики та знайти шляхи удосконалення формування комфортного студентського середовища, їх професійного, наукового та творчого розвитку.
Результати анкетування студентів 3-5 курсів у січні 2022 року
Анкетування студентів 6 курсу щодо працевлаштування (грудень 2021 року)
Кафедрою аерокосмічної геодезії та землеустрою було проведено анкетування студентів 6 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» щодо працевлаштування.
В опитуванні взяли участь 18 випускників освітнього рівня «Магістр», з яких 13 навчалось за освітньої програмою «Геоінформаційні системи і технології» і 5 за освітньої програмою «Землеустрій та кадастр».
Питання стосувалися організації навчального процесу, в тому числі при дистанційному навчанні; рівень отримання теоретичних знань та практичних вмінь та навичок при працевлаштуванні за фахом; рівень задоволеності здобутих знань і вмінь; чи було навчання сучасне та практично орієнтоване; чи працюєте за фахом і в якій організації.
За результатами опитування 80% випускників працюють за фахом в державних та приватних організаціях, які займаються виконанням робіт з геодезії, картографії, землеустрою, кадастру, містобудування та розробки і використання геоінформаційних систем різного призначення.
70% студентів відзначили, що рівень отриманих теоретичних знань та практичних навичок є достатнім для конкурування на ринку праці, але побажанням було збільшити частку практичних занять у відношенні до теоретичних.
Ще одне з побажань випускників, це посилення співпраці з профільними підприємствами та організаціями для можливості ознайомлення з різними сучасними технологіями, які використовуються в сфері геодезії та землеустрою.