Партнери конференції

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами» проводиться кафедрою аерокосмічної геодезії та землеустрою щорічно до Дня землевпорядника України.

Інформація про партнерів:

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії є провідною науково-дослідною організацією Державної служби геодезії, картографії та кадастру. Інститут здійснює науково-дослідні роботи в сфері геодезії, картографії, дистанційного зондування Землі та фотограмметрії, нормативного забезпечення топографо-геодезичних і картографічних робіт; розроблення та впровадження геоінформаційних систем.
Компанія GEONIX надає широкий спектр послуг у таких напрямках: геодезія, землеустрій та кадастр, ГІС-аналіз, цифрова картографія, топографічні плани та карти, розробка баз геоданих, постачання програмного забезпечення.
Компанія ТВІС постачає знімки з усіх доступних комерційних оптичних і радарних супутників, створює ортофотоплани, векторні карти, цифрові моделі рельєфу, тривимірні моделі будівель, споруд і земельних ділянок.
Компанія ЕЛНАВ – офіційний дистриб’ютор високотехнологічного ГНСС-обладнання виробництва ElNav та СHCNAV.

Компанія «GeoFIX» є офіційним дистриб'ютором геодезичного обладнання та надає послуги вишукувальних робіт різної складності.


Компанія «Навігаційний геодезичний центр» – офіційний дистриб’ютор Leica Geosystems в Україні, світового лідера в розробці технологій і виробництві геодезичних приладів для виконання топографічних зйомок, картографування, супутникової навігації, управління дорожньо-будівельною технікою, кадастрових зйомок, моніторингу деформацій несних конструкцій та ін.
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) реалізує державну політику у сфері національної інфраструктури геопросторових даних, топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин, землеустрою, Державного земельного кадастру, використання та охорони земель, родючості ґрунтів.
Компанія «Систем Солюшнс» – швейцарсько-українська компанія, що є операторм мережі System.NET – першої та найбільшої GNSS-мережі сигналу RTK, який використовується для геодезичних роверів та в системах автоматичного водіння с/г техніки будь-якого виробника. Технологія мережі розроблена на основі GNSS-обладнання компанії Leica Geosystems – міжнародного лідера у сфері точного позиціонування.
Компанія «HiTarget» – офіційний представник Hi-Target Surveying Instrument Co.Ltd. Заснована в 1999 році, компанія є першим зареєстрованим професійним виробником та постачальником високоточного вимірювального та картографічного обладнання в Китаї.
Компанія «Drone.UA» – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні і виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. Drone.UA – дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D.
Компанія «EverScan» спеціалізується у скануванні об’єктів, використовуючи сучасні методи наземного та LIDAR-сканування.
Компанія «Кайлас АЕРО/ГІС технології» має багаторічний досвід у сфері аерознімання, створення якісної картографії різної тематики на основі найсучасніших технологій, надання широкого спектру землевпорядних послуг на базі аерознімальних та топографо-геодезичних робіт.
Компанія «Шелс» розробляє готові рішення в області ГІС-технологій і реєстраційних систем, а також здійснює професійну розробку і підтримку іноваційних програмних продуктів та сервісів. Є розробником Геодезичної Інформаційної Системи «ГІС 6», яка дозволяє виконувати комплекс землевпорядних задач від камеральних робіт до реєстраційної картки та обмінного файлу.
Компанія «ESRI Ukraine» – представник в Україні американської корпорації Esri, визнаного світового лідера на ринку геоінформаційних технологій, які допомагають в питаннях картографування та геодезії, обробки зображень, дистанційного зондування, географії, геології та кадастру.
Компанія «КМС» – офіційний майстер-дистриб'ютор в Україні компанії Trimble Navigation (США) – світового лідера з виробництва GPS, оптичних та лазерних систем позиціонування.
Компанія «CHC Navigation» створює інноваційні рішення GNSS навігації та позиціонування. Продукти та рішення CHCNAV охоплюють різні галузі, такі як геопросторова, будівельна, сільськогосподарська та морська.
Компанія «Hexagon AB» спеціалізується на системах вимірювання та позиціонування. Продукція компанії використовується для вимірювання та перевірки якості у виробничих процесах і проектуванні інженерних установок, а також у плануванні інфраструктури, будівництві, гірничодобувній промисловості, сільському господарстві та енергетиці.
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) сприяє розробці комплексних планів просторового розвитку громад для відновлення від наслідків війни та рекультивації земель.
Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад активно сприяє становленню та розвитку територіальних громад як основи цілісної нової системи потужного і дієвого місцевого самоврядування України.
ГІС-Асоціація України сприяє розвитку геоінформаційних технологій та послуг.
Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація – об'єднання спеціалістів геодезії та аерознімання для ефективного розвитку галузей в умовах сучасних виробничих, законодавчих та науково-технічних тенденцій.
ГІС-Кадастрова асоціація України об’єднує фахівців у сферах геоінформаційних систем та землевпорядкування, які прагнуть до інноваційного розвитку цих галузей, створюючи нормативну базу для використання сучасних технологій та співпрацюють з урядовими структурами для підвищення якості землевпорядних послуг.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer