Перше повідомлення

16-17 березня 2023 року на кафедрі аерокосмічної геодезії та землеустрою Національного авіаційного університету буде проходити VIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами».  Конференція є щорічною і проводиться до Дня землевпорядника України. 

На конференції будуть обговорені нагальні питання в сфері землеустрою та управління земельними ресурсами, земельні відносини під час воєнного стану, землеустрій територіальних громад, оновлення планово-картографічної основи, розробка комплексних планів, використання даних дистанційного зондування, створення геопорталів, інтеграція геопросторових даних в Національну інфраструктуру геопросторових даних. Буде представлено сучасне навігаційно-геодезичне обладнання, програмне забезпечення та передові технології для вирішення задач землеустрою та просторового планування територій. 

Партнерами конференції виступають: Держгеокадастр України;  ДП «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії»; компанія «КМС» - офіційний дистриб’ютор корпорації Trimble в Україні; компанія «Навігаційний геодезичний центр» - офіційний  дистриб’ютор  корпорації Leica Geosystems в Україні; компанія «Систем Солюшнс»; компанія Hi-Target; компанія «CHC Navigation», компанія «elNAV»; компанія EverScan; компанія «ТВІС» - перший в Україні супермаркет космічних знімків;  компанія Drone.UA; компанія «Кайлас»; компанія «ESRI Ukraine»; компанія «Hexagon», компанія «Шелс»; компанія «Геонікс»; Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад, ГІС-асоціація України, Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація, Сільськогосподарський університет у Кракові (Польща), Університет Миколая Коперника (Польща).

Конференція проходитиме два дні в онлайн-форматі на платформі Zoom: 

  • 16 березня 2023 року – пленарне засідання, на якому виступатимуть представники державних органів влади, державних та приватних організацій, фахівці в галузі геодезії, землеустрою та   кадастру; 
  • 17 березня  2023 року – секційне засідання, на якому виступатимуть науковці, молоді вчені, аспіранти та студенти.

Робочими мовами конференції є українська та англійська.

Для участі у конференції необхідно до 13 березня 2023 р. зареєструватись на сайті.

Для публікації тез доповіді необхідно до 13 березня 2023 р. надіслати файл з тезами доповіді  на адресу land_nau@ukr.net (вимоги до оформлення). Електронний збірник тез доповідей буде опубліковано на сайті конференції.

Участь у конференції безкоштовна, учасники отримують сертифікати.

Програма конференції та посилання на підключення буде розіслана всім зареєстрованим учасникам на електронну пошту. Якщо виникли питання, телефонуйте або пишіть в вайбер відповідальній за проведення конференції Бойко Олені Леонідівні (093-522-90-28).

Запрошуємо до участі у конференції фахівців, які займаються топографо-геодезичною, картографічною, землевпорядною, кадастровою діяльністю та науковців, аспірантів, студентів!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer