Рекомендації щодо попередього запису доповіді на конференції

Якщо є імовірність, що під час вашого майбутнього виступу на онлайн-конференції або семінарі, буде відсутній зв'язок або електрика, то ви можете заздалегідь записати ваш виступ і відправити його організаторам конференції. Тоді організатори продемонструють ваш запис під час засідання.

Ви можете зробити запис одним із двох способів:

1. Відеозапис (звук + відео з екрану) за допомогою, наприклад, OBS Studio, Zoom або іншої програми, що вміє записувати екран та звук з мікрофона. Записане відео викладіть у хмарне сховище та відправьте посилання на нього організаторам конференції.

2. Лише звукозапис за допомогою будь-якого диктофону. У такому разі надішліть організаторам (або викладіть у хмарне сховище) файл звукозапису, а також презентацію. Для того, щоб організатори змогли перемикати слайди синхронно з вашим голосом, посилайтесь у доповіді на конкретний слайд: наприклад, кажіть "Слайд 2". При цьому на кожному слайді презентації повинен бути написаний його номер (увімкніть нумерацію слайдів).

Якщо ви зможете бути присутнім на конференції, то або зробіть живу доповідь, або продемонструйте свій запис (на ваш вибір). Коли починаєте показувати екран для демонстрації звуко- або відеозапису, вмикайте опцію "Share sound", щоб слухачі чули звук з ваших динаміків.

Якщо ж у вас поганий зв'язок, попросіть організаторів продемонструвати ваш запис. Після доповіді ви зможете відповісти на запитання.

Повернутись до списку конференцій

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer